search console

Jakuzzi fúró állás

1 műszakos munkarend Kecskeméten

Kecskeméti telephelyünkre keresünk kollégát. Ha a városban vagy a környéken laksz, és fontos számodra a kiszámítható időbeosztás, akkor az ajánlat Neked szól.

Z

Megbízható, stabil céges háttér

Családi tulajdonban lévő, több, mint két évtizedes tapasztalattal rendelkező országosan elismert gyártó és értékesítő vállalkozás, mely évről évre dinamikusan fejlődik.

Barátságos munkahelyi légkör

Kiemelt figyelmet fordítunk arra, hogy jó hangulatban teljenek a mindennapok. Ezt barátságos kollégák, és támogató vezetők garantálják, akikhez bármikor fordulhatsz, ha kérdésed van.

Támogató csapat

Ha hozzánk csatlakozol megismerheted, hogy hogyan készül egy jakuzzi, ahol a folyamatok során elengedhetetlen a csapatmunka és az együttműködés.

Izgalmas munkakör

A fő feladatod a vákuumformázás és a jakuzzi fúrása lesz.

Családias légkör
A nyugodt, szerethető munkakörnyezetet fontosnak tartjuk, ezért itt nincs kiabálás. Törekszünk arra, hogy mindenki maximálisan jól érezze magát.
Versenyképes fizetés
Országos viszonylatban is jól megfizetjük a munkatársainkat, mert szeretnénk, ha hosszú távon terveznének velünk.

Milyen feladataid lesznek fúróként?

A munkádnak köszönhetően lesznek igazán tartósak és tökéletesek a VitalSpa jakuzzik.

  • A medencehéjon a jet-ek feljelölése és azok kifúrása
  • A furatok hátoldali marása
  • Szűrőház kivágása, peremek körbe vágása
  • Lábak felhelyezése és beállítása

A feladatkörödhöz fog tartozni, hogy alkalomszerűen a vákuumformázásban is részt vegyél:

  • Előkészületek elvégzése – porszívózás, hely biztosítása, fűtés
  • Dokumentáció vezetése
  • Szerszámok karbantartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér + mozgóbér
  • Hosszú távra tervezhető kiszámítható céges háttér
  • Fix egy műszakos munkarend (6:00 – 14:20)
  • Családias, barátságos csapat
Örömmel látunk a csapatunkban akár már holnaptól, ha…
  • Szeretsz együttműködni a kollégáiddal és kiveszed a részed a munkából.
  • Jó a kézügyességed.
  • Szereted a precizitást igénylő tevékenységeket.
  • Igényesen és pontosan végzed el a rád bízott feladatokat.
  • Élvezed, az alkotást, szereted ha kézzel fogható eredménye van a munkádnak.
Bemutatóterem VitalSpa jakuzzi
Mit érdemes tudnod rólunk?
1997-ben alakultunk. Családi vállalkozásból nőttünk a magyar szaniterpiac meghatározó szereplőjévé.  Minőségi jakuzzijainkat manufakturális rendszerben, gondos odafigyeléssel készítjük el.

Akril kádjainkkal, zuhanykabinjainkkal és hidromasszázs rendszereinkkel gyártóként és nagykereskedőként is országos szinten elismertek vagyunk.

M-Acryl, Radaway, H2O és VitalSpa termékeinket több mint 500 viszonteladónak értékesítjük.

Az ország egyik legnagyobb kád és zuhanykabin bemutatótermével büszkélkedhetünk, ami több mint 530m²-en mutatja be minőségi fürdőkádjainkat, zuhanykabinjainkat és masszázsmedencéinket.

Töltsd ki az űrlapot, jelentkezz most!

Mi fog történni a jelentkezésed beküldése után?

Miután kitöltöd az űrlapot, és rákattintasz  a “Jelentkezés elküldése” gombra egy visszaigazoló oldal és egy válasz üzenet fogja jelezni számodra, hogy a megkaptuk a jelentkezésedet.

Folyamatosan dolgozzuk fel a beérkezett pályázatokat. A legígéretesebb jelölteket személyes interjún is meghallgatjuk, melynek időpontjáról telefonon egyeztetünk a kiválasztottakkal.

A nagyjából 20-30 perces személyes beszélgetésen szeretnénk jobban megismerni a jelentkezőket, és persze a pályázók is feltehetik a kérdéseiket.

Reméljük hamarosan találkozunk!

Széchenyi 2020